Połącz się z doradcą
Skontaktuj się z nami online.

Outsourcing procesów biznesowych
(BPO)

Jeżeli kiedykolwiek kontaktowałeś/-aś się z Centrum obsługi klienta, rezerwowałeś/-aś bilet lotniczy, wypełniałeś/-aś wniosek roszczenia z tytułu ubezpieczenia lub wniosek o kredyt samochodowy, prawdopodobnie zajmowaliśmy się przetwarzaniem tych wniosków.

Usługi zarządzania dokumentami i zarządzania drukiem (MPS)

Utrwalamy, digitalizujemy, magazynujemy i zarządzamy dokumentami biznesowymi w celu zoptymalizowania przepływu pracy. Jeżeli chodzi o wydajność, nasze wiodące w branży usługi MPS pomogą Ci zaoszczędzić do 30% na całkowitych kosztach drukowania.

Branże

Obsługujemy tysiące procesów, które pomogą firmom i administracji w utrzymaniu płynności pracy.
Energia

Usługi finansowe

Administracja
Szkolnictwo wyższe

Zaawansowane technologie i komunikacja

Produkcja
Produkty detaliczne i konsumenckie

Transport

Jedź do

Historia naszych usług

Nasz cel jest prosty: ulepszenie każdego procesu biznesowego.

Niezależnie od tego, czy kształcisz studentów, produkujesz opony, czy dostarczasz usługi hotelowe podróżującym, setki procesów biznesowych odbywa się za kulisami. Pracownicy i dostawcy muszą zarabiać. Sieci komputerowe należy utrzymać. Klienci muszą być w stanie przeprowadzać transakcje. Kiedy te codzienne operacje przejdą do etapu rzeczywistych celów biznesowych firm, zwracają się one do Xerox.

Jesteśmy największym na świecie przedsiębiorstwem zajmującym się outsourcingiem procesów biznesowych. Po nabyciu Affiliated Computer Services (ACS), połączyliśmy ich doświadczenie w procesach biznesowych oraz outsourcingu informatycznym z naszą wiedzą w zakresie zarządzania dokumentami i technologią obrazowania.

Nasze wieloletnie dziedzictwo dowodzi tego, że jesteśmy na odpowiednim miejscu. Jako dostawca usług rozumiemy, że nasza wydajność wpływa na wydajność Twoich usług. Podążamy w zgodzie z naszymi zobowiązaniami i jesteśmy tutaj, gdy nas potrzebujesz.

Jeżeli rozpoczniesz z nami współpracę, pomożemy Ci stworzyć rozwiązanie. Prowadzimy z naszymi klientami tzw. „sesje dotyczące marzeń”. Wynik? Nowe innowacje, które rozwiązują najpilniejsze wyzwania biznesowe.