Bir Danışmana başvurun
Bize online olarak ulaşın.

İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı
(BPO)

Nasıl ki bir çağrı merkezini aradıysanız, bir uçak bileti ayırttıysanız, sağlık sigortası yaptırdıysanız veya araç kredisine başvurduysanız, biz de benzeri geri uç süreçleri uyguladık.

Doküman Yönetimi ve Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS)

İş akışınızı etkinleştirmek için şirket dokümanlarınızı alır, dijital ortama aktarır, depolar ve yönetiriz. Çıktı almaya geldiğinde, sektör lideri yönetilen baskı hizmetlerimizle toplam baskı maliyetlerinizde %30'a varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sektörler

Şirketlerin ve kurumların sorunsuz çalışmasına katkı sağlayan yüzlerce süreci yönetmekteyiz.
Enerji

Finansal Hizmetler

Yönetim
Yüksek Öğrenim

Yüksek Teknoloji ve İletişim

İmalat
Perakende ve Tüketici Ürünleri

Taşıma

Seyahat

Hizmet Öykümüz

Amacımız basit: herhangi bir iş sürecini daha etkin kılmak.

İster öğrencileri eğitiyor, isterse lastik üretiyor veya turistlere otel hizmeti sağlıyor olun, sahne gerisinde yüzlerce iş süreci yer alır. Çalışanların ve tedarikçilerin ücretlerinin verilmesi gerekir. Bilgisayar ağlarına bakım yapılması gerekir. Müşterilerin ticari işlemlerini yapabilmeleri gerekir. Bu günlük işlemler şirketlerin asıl ticari hedeflerinin önüne çıktığında, Xerox'a gelirler.

Biz; iş süreçleri dış kaynak kullanımında dünyanın en büyük şirketiyiz. Affiliated Computer Services (ACS) şirketini devraldığımızda onların iş süreçleri ve BT dış kaynak kullanımındaki tecrübesiyle, doküman yönetimi ve görüntüleme teknolojisindeki uzmanlığımızı birleştirdik.

Köklü geçmişimiz, burada kalıcı olduğumuzun göstergesidir. Bir hizmet sağlayıcı olarak, bizim performansımızın sizi etkilediğini biliyoruz. Sorumluluklarımızın izindeyiz ve bize ne zaman ihtiyacınız olursa buradayız.

Bizimle ortak çalıştığınızda, çözüm üretmeye yardımcı olursunuz. Müşterilerimizle "rüya seanslar"a öncülük ediyoruz. Sonuç mu? En zorlu şirket sorunlarınıza çözüm getiren yenilikler.