Yönetilen Baskı Hizmetleri

 

Yönetilen Baskı Hizmetlerine Öncülük Ediyoruz

Gartner, IDC, Quocirca ve InfoTrends kısa süre önce Xerox'u tüm dünyada Yönetilen Baskı Hizmetleri (YBH) sunan şirketler arasında zirveye yerleştiren sektör analizleri ve raporlar yayınladılar. YBH ödülü ile neden gurur duyduğumuzu öğrenin.

Sektör Analizi Xerox Yönetilen Baskı ve İçerik Hizmetleri konusunda Gartner Magic Quadrant'ta lider olarak gösterilmekten gurur duyuyor. 1
Sektör raporları Xerox, IDC MarketScape: Dünya Çapında Yönetilen Baskı ve Doküman Hizmetleri Bayi Değerlendirmesi'nde lider olarak gösterilmekten gurur duyuyor.
Yönetilen baskı hizmetleri sektör raporları Xerox, 2015 Quocirca Yönetilen Baskı Hizmetleri Görünümü'nde lider olarak gösterilmekten gurur duyuyor.
InfoTrends Analizi: Yönetilen BT Altyapısı: Yönetilen Baskı Hizmetleri InfoTrends, Yönetilen Baskı Hizmetleri'nde lider olarak gösterdiği Xerox'un "pazarda en fazla farklılık yaratan" marka olduğuna dikkat çekiyor.
1  Bu grafik, daha geniş bir araştırmanın parçası olarak Gartner, Inc. tarafından yayınlanmıştır ve dokümanın tamamı göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir. Gartner dokümanı Xerox’tan temin edilebilir.

Gartner; araştırma yayınlarımızda adı geçen hiçbir marka, ürün veya hizmeti desteklememekte ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek puanlı bayileri seçme konusunda tavsiyede bulunmamaktadır. Gartner araştırma yayınları Gartner araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve nesnel değerlendirmeler olarak görülmemelidir. Gartner, bu araştırmada açık veya örtülü olarak belirtilen, belirli bir amaca dönük pazarlanabilirlik veya uygunluk garantisi de dahil hiçbir garantiyi kabul etmez.
Bu sayfayı paylaşın:
YBH Hakkında Sorabileceğiniz 16 Soru

Potansiyel YBH sağlayıcılara sormanız gerekenleri öğrenin.

Etkileşim | PDF, 5,2 MB

Ofis Artık Bir Yer Değil

YBH daha az ve daha hesaplı baskı demektir.

İnfografiğe bakın 

Örnek Olay: Cleveland Eyaleti

Cleveland Eyaleti Xerox'un yeni nesil baskı hizmetleriyle çarpıcı sonuçlar sağladı.

Bloga bakın 

Yönetilen Baskı Hizmetleri yalnızca büyük şirketler için mi?

YBH küçük şirketlere de yardımcı olabilir.

Nasıl mı? 

Yönetilen Baskı Hizmetleri Nedir?

Maliyetlerinizi azaltmak; güvenlik, sürdürülebilirlik ve üretkenliği artırmak için görünürlük ve baskı kontrolü kazanmak demektir.

YBH Tanımını görün 

Bizi izleyin: